Prisidėk prie blogo išlaikymo ir ne tik

 

Patreon mintis paprasta, socialiai atsakinga.

patreon.com/avele

Kaupiu 10 000 eurų, kad galėčiau įveisti ūkio paskirties žemėje mišką.
Pradinis planas yra įsigyti 2 ha nederlingos žemės. Paprastai 1 ha žemėje yra sodinama nuo 2 tūkstančių iki 6 tūkstančių sodinukų. Labai priklauso kokią žemę rasiu, nuo to priklausys sodinukų projektas, tuo pačiu ir sodinukų kiekis.

1 patreonas – 1 papildomas sodinukas. Mėnesį prieš sodinant pasidalinsiu informacija su sklypo koorinatėmis, kad Jūs galėtumėte pasodinti savo investiciją į mūsų visų ateitį. Pasodinę – gausite sertifikatą su detalesne informacija apie medį, koordinatėmis ir padėka gamtai.

Pinigus kaupsiu pervesdamas iš savo sąskaitos po 100 eurų per mėnesį į kredito uniją + Patreonų parama puslapiui. Šiuo metu kredito unijos palūkanos yra 1,9 procento. Kredito unijose indėliai yra apdrausti valstybės iki 100 000 Eur sumai, todėl jeigu valstybė nebankrotuos, tada pinigėliai yra saugūs.

Visomis žiniomis, kurias sukaupsiu domėdamasis šio projekto įgyvendinimu dalinsiuosi www.avele.lt.

Prašau įsivertinti riziką, kad galiu savo pažado neįvykdyti sunkiai susirgus, numirus, bankrotavus valstybei ar įvykus kitam force majeure įvykiui.

2 komentarai apie “Prisidėk prie blogo išlaikymo ir ne tik”

  1. Barzdocius

    Gal galima butu daugiau informacijos apie tuos miskus? Man Atrodo visai idomi investavimo galimybe apie kuria 99% net nepagalvoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!