avelė

Gal išsiskiriu tuo, kad nebaigiau aukštojo, net pirmo kurso nebaigiau, 12 klasių vos baigiau. Kad esu ofisinis darbuotojas ir tuo pačiu turiu savo įmonę, kuri viliuosi, kad leis man ištrūkti iš šiuolaikinės vergovės. Viltis – durnių motina.


Padariau klaidą, kad per daug galvojau apie galimybę dirbti sau. Įtikinau save, kad esu vergas.
Dabar sunku rasti motyvacijos dirbti kitiems, o dar sunkiau priimti mintį, kad kažkokie darbdaviai gali įtakoti mano ateitį, pvz. atleisdami iš darbo. Taigi, bandau to išvengti ir imti savo gyvenima į savo rankas. Gyvenu žiurkių rate – mesiu jį per balkoną kokiai kitai žiurkei.

Bet dar vis dirbu ofise ir artimiausiu metu teks nuleidus galvą vergaut.

Domiuosi investavimu kokius keturis metus ir turiu prisipažinti, kad esu išlaidūnas. Sugebėjau per 4 metus sukaupti 2683 eurų P2P platformose ir dar 66 eurus investuoti į Vilkyškių pieninę. Ar ne juokinga? 2683 + 66 eurų = 2749, dalinam iš 48 mėnesių, 57,27 eur / mėn, graudūs skaičiai.

Šiais metais liko 8 mėnesiai, stengsiuos iš paskutiniųjų investuoti po 600 eurų per mėnesį. 8 mėnesiai * 600 eurų – 4800 eurų. Pakankamai ambicingas šių metų planas. Per 4 metus – 2750 eurų, o užsimojau per 8 mėnesius – 4800 eurų. Bijau, kad čia bus.

Pradedu rašyti blogą – www.avele.lt, kad pakeisti savo finansinį gyvenimą šimtu aštuoniasdešimčia laipsnių. Jeigu nieko nedarysiu, niekas nepasikeis. Tai galbūt dienoraščio rašymas bus mano didysis turnaroundas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!