Apokalipsė, pradžia..

Ar gali būti blogiau negu yra? Aišku! Nebent tu miręs ir skaitai iš pa debesų, nors ir iš rojaus gali į žemės branduolį patekti kur greičiausiai bus dar blogiau.

Pamenu susitikimą su tokiu senoliu, karo veteranu, jis abu pasaulinius karus išgyveno. Pasakojo kaip savo draugų kūno dalis vežė su „telioga“ karo metu (patikrinau informacijos patikimumą, net žiniasklaidoje apie senolį aprašyta). Man čachros atsivėrė. Kaip neatsivers, mes sedim ant suoliuko parke su saviške, saulė šviečia, tolumoje matome prabangius namus (mol ateitį), geriam šaltą sidrą, užsikandam tais traškiais, burbuliniais riešutais ir ateina seniukas, pasakoja tokias baisybes, pradedu suprast kaip gali būti, man ašaros pradėjo kauptis…

Covid 19? Akcijos nukrito? Juokas! Kiek skaičiau, kažkur feisbuke, kad SNP500 kainos kyla. Kokia čia krizė? Senis žmonių kūno dalis rinko, krovė, vežė į duobę… Dar buvo pastatytas sušaudyti, bet fuksais išsisuko.

Manau, kad baisiausi iššūkiai laukia ateityje. Ir pradedu galvot, kad greičiausiai augant turtui tapsiu tas juokingas amerikonas, kuris ruošiasi zombių apokalipsei. Teko kalbėt su vienu protingu dėde – mintis kuri įstrigo, kad materialinė nelygybė išsilygina kas kažkokį laiko periodą ir tai vyksta visą žmonių egzistavimo periodą. Kiek tai tiesa – nesvarbu, svarbu kad turiu klausimą į kurį turiu rasti atsakymą. Kaip gyventi, kokius veiksmus atlikti, kad ištikus neramumams išlikčiau saugus ir pajamų nelygybė tebesitęstu mano naudai?

Bandysiu atsakyt į šį klausimą, neskubom, bet bandysiu ir pasidalinsiu su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!